liu.seSearch for publications in DiVA
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • oxford
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
A maximum modulus estimate for solutions of the Navier-Stokes system in domains of polyhedral type
Linköpings universitet, Matematiska institutionen, Tillämpad matematik. Linköpings universitet, Tekniska högskolan.
University of Rostock.
2009 (engelsk)Inngår i: MATHEMATISCHE NACHRICHTEN, ISSN 0025-584X , Vol. 282, nr 3, 459-469 s.Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
Abstract [en]

The authors prove a maximum modulus estimate for solutions of the stationary Navier-Stokes system in bounded domains of polyhedral type.

sted, utgiver, år, opplag, sider
2009. Vol. 282, nr 3, 459-469 s.
Emneord [en]
Navier-Stokes system, nonsmooth domains
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:liu:diva-18023DOI: 10.1002/mana.200710747OAI: oai:DiVA.org:liu-18023DiVA: diva2:214263
Tilgjengelig fra: 2009-05-04 Laget: 2009-05-04 Sist oppdatert: 2009-05-04

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler

Andre lenker

Forlagets fulltekst

Personposter BETA

G. Maz'ya, Vladimir

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
G. Maz'ya, Vladimir
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 373 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • oxford
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf