liu.seSearch for publications in DiVA
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • oxford
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
A TOUR OF THE THEORY OF ABSOLUTELY MINIMIZING FUNCTIONS
Linköpings universitet, Tekniska högskolan. Linköpings universitet, Matematiska institutionen, Tillämpad matematik.
Mathematics University of California.
Mathematics University of Jyväskylä.
2004 (engelsk)Inngår i: Bulletin of the American Mathematical Society, ISSN 0273-0979, E-ISSN 1088-9485, Vol. 41, nr 4, s. 439-505Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
Abstract [en]

A detailed analysis of the class of absolutely minimizing functions in Euclidean spaces and the relationship to the infinity Laplace equation

sted, utgiver, år, opplag, sider
2004. Vol. 41, nr 4, s. 439-505
Emneord [en]
matematisk analys, partiella differentialekvationer
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:liu:diva-22430Lokal ID: 1650OAI: oai:DiVA.org:liu-22430DiVA, id: diva2:242743
Tilgjengelig fra: 2009-10-07 Laget: 2009-10-07 Sist oppdatert: 2017-12-13

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Aronsson, Gunnar

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Aronsson, Gunnar
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Bulletin of the American Mathematical Society

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 351 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • oxford
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf